Столовий посуд та сервірування

Позиції 1-20 з 1823

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 1823

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

В інтернет-магазині promaster.ua їдальня та сервірування займає велику частину асортиментної лінійки.

Красиво оформлений стіл у вашому ресторані або вдома задає тон настрою відвідувачів або гостей.

Посуд для подачі окремо підкреслить оригінальність і індивідуальність страви. Наприклад, подана картопля в кошині для фрі додасть оригінальності цій простій страві. Дерев'яні дошки відмінно підійдуть, щоб подати піцу, крильця або пивну тарілку з ковбасками.

Сковорідка для подачі або каструлька прекрасно використовувати для м'ясних блюд, млинців, риби.

Їдальня посуд, купити яку легко онлайн в нашому інтернет-магазині promaster.ua, представлена у нас такими торговими марками як «RAK Porcelan», «Winco».

До речі, посуд для сервірування ТМ «RAK» представлена тільки в PRO)MASTER. Це красива, практична, стильна, елегантна і іміджева продукція, неодмінно додасть вишукування Вашим блюдам.

Тарілки великих і малих розмірів, блюда круглої та овальної форми, блюдця, миски, салатниці, супниці і бульйонниці – все для цього – на користь для нагоди.

Окреме важливе значення грають столові прилади, будуть використовуватися на столі. У нас можна підібрати вилки, ложки, ножі та прилади до десертів.

Не проблема, купити бокали (під вино, пиво, шампанське, воду, коктейлі) і склянки на любий смак і колір!

Розділ каталогу предмети сервірування включає симпатичні дрібниці, додадуть останні штрихи Вашій подачі: підставки під яйця, цукровиці, вази, серветниці та інше.

Будьте унікальні у подачі, і тоді клієнти будуть пам'ятати про ваш заклад, як про місце з приємною атмосферою, смачною стравою і цікавою сервіровкою.

© 2022 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER