Для персоналу

Акції та знижки

Позиції 1-20 з 299

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 299

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Професійний спецодяг для персоналу у магазині Промайстер

  • Не втрачає форму та колір
  • Допомагає створити єдиний стиль для персоналу
  • Надійно захищає від небажаних плям на одязі
  • Має стильний вигляд

Професійна кухарська форма нового формату

Вже давно минули часи фартухів та спецодягу для кухарів, який відразу вбирав усі запахи і пропускав жирні плями у внутрішню частину, забруднюючи одяг. Зараз спецодяг для кухарів надійно захищає людину та її вбрання. Вся форма для кухарів пошита за новими стандартами та оброблена спеціальними засобами. Водовідштовхувальні та жировідштовхувальні сполуки, якими обробляється готовий костюм, не дозволяють вбиратися в тканину різним рідинам.

Коли потрібний одяг та взуття для кухарів

Кухарська форма покликана захищати не лише фахівця, а й відвідувачів. Головні убори, фартухи та костюми, в яких працює майстер-шеф, запобігають попаданню волосся у страву. Тому всі кухарі та директори закладів, які займаються громадським харчуванням, дбають про спецодяг для співробітників.

Професійна форма також необхідна створення єдиного стилю. Однакові фартухи для офіціантів, барменів точно не залишаться непоміченими клієнтами.

Різні види кухарської форми

Для тих, хто бажає придбати одяг з готовим чином, в Промастері представлена уніформа. У каталозі можна знайти складні костюми, халати та хітони.

Ви зможете купити різну кухарську форму, наприклад, кухарські кітелі та куртки, штани, головні убори різних кольорів та стилів, які допоможуть створити незвичайний образ. Взуття та головні убори закривають лінійку товарів, якою можна озброїтися для роботи на кухні.

Підтримка міжнародних стандартів

Як правило, спецодяг для роботи на кухні складається з костюма або фартуха, головного убору та взуття. Найбільший магазин ресторанного та професійного кухонного обладнання PROMASTER слідкує за тим, щоб всі критерії одягу для кухарів були дотримані. У каталозі представлені лише найзручніші, комфортніші та зроблені за сучасними вимогами речі. Так, взуття має спеціальні супінатори, а кожен фартух і халат — водовідштовхувальне покриття.

Форма для кухарів на сайті та в шоу-румах

Промайстр працює як інтернет-магазин і доставляє замовлення в будь-яку точку України. У Києві, Харкові, Дніпрі на своїх клієнтів чекають шоуруми, в яких можна підібрати свій ідеальний костюм.

© 2023 Інтернет-магазин посуду PRO)MASTER